Halil Matoshi: I kisha rreh shpullë gojës

0
Ndaje:

Këshilltari politik i kryeministrit, Halil Matoshi, ka qenë pjesëmarrës në Kuvend ku pritej të hidhej në votim Marrëveshja me Demarkacionin.

Aty me të nisur votimi u hodh gazi lotsjellës. Por ky veprim e ka acaruar Matoshin, i cili dëgjohet në një video ku thotë se do t’u hynte me shpulla gojës deputetëve të Vetëvendosjes. /Express

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!