Tue. Aug 3rd, 2021

Makinat më të mira luksoze të vitit 2019 (FOTO)

Makinat luksoze po kërkohen më shumë se kurrë.

Bentley, Lamborghini dhe Rolls-Royce kanë nisur prodhimin e “perlave” të radhës.

Sipas CNN, këto janë 10 makinat më të bukura luksoze që planifikohet të hynë në treg vitin e ardhshëm.

 

 

mak1
Audi E-tron – Një SUV me motor elektrik, me kamera në vend të pasqyrave dhe. Mund të ecë për 400 kilometra me një karikim. Dorëzoni 74 800 dollarë dhe është e juaja.
« 1 of 13 »

 

 

 

topchanel.tv